Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Beta client

Πήγαινε κάτω 
+8
XeNDeR
nordornik
warrior21
Samael
RivAngE
Imperfect
AlexiusApollonius
Merakal
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nordornik




Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 82
Τόπος : L.A.rissa

Beta client - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Beta client   Beta client - Σελίδα 2 EmptyΔευ Φεβ 28, 2011 12:02 pm

kamia entiposi apo ta paidia pou epexan tin beta???logika 8a diaferei to koreatiko me to paixnidi pou 8a vgei gia tin europi-ameriki!!an kaneis parei meros stin beta as pei tin apopsi tou kai se mas edo na ma8inoume pos paei kai entiposeis!!pantos apo ta video pou exo dei fenete poli kalo!!makari......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=FzTea38-cf4
Merakal

Merakal


Αριθμός μηνυμάτων : 165
Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Beta client - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Beta client   Beta client - Σελίδα 2 EmptyΔευ Φεβ 28, 2011 3:50 pm

Αμα μπώ στη beta θα φτιάξω κάνα βιντεάκη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vreality.forumj.net/
XeNDeR

XeNDeR


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2011

Beta client - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Beta client   Beta client - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 12, 2011 12:17 am

Merakal έγραψε:
Αμα μπώ στη beta θα φτιάξω κάνα βιντεάκη

Kai egw 8a ftiaksw arketa videakia Smile anupomonw !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Apolytus

Apolytus


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 15/04/2011

Beta client - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Beta client   Beta client - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Απρ 16, 2011 7:50 pm

Μόλις τα φτιάξετε, πείτε και σε μας, να σας καμαρώσουμε Smile
Βάλτε και μπόλικο εφέ.

ΥΓ. Ποιο πρόγραμμα χρησιμοποιήτε; Εγώ το Sony Vegas Pro.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Merakal

Merakal


Αριθμός μηνυμάτων : 165
Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Beta client - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Beta client   Beta client - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Απρ 16, 2011 10:53 pm

Fraps εδώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vreality.forumj.net/
Darksector

Darksector


Αριθμός μηνυμάτων : 72
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2011

Beta client - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Beta client   Beta client - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μάης 22, 2011 11:32 am

Καταρχάς καλημέρα. Είμαι νέος στο forum και θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορώ να φτιάξω λογαριασμό για να παίξω στην Κορεάτικη έκδοση του tera
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Merakal

Merakal


Αριθμός μηνυμάτων : 165
Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Beta client - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Beta client   Beta client - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μάης 22, 2011 12:21 pm

Καλώς ήρθες στο forum.Χρειάζεσαι ένα KSSN(Korean Social Security Number) το οποίο δεν μπορώ να σου πω πως να το βρεις άμα ψάξεις στο internet θα βρεις διάφορους τρόπους.Πάντος άμα βρεις ένα πας [url=tera.hangame.com]Tera[/url] κάνεις εγγραφή, κατεβάζεις το client και είσαι έτοιμος.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Merakal στις Κυρ Μάης 22, 2011 6:30 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vreality.forumj.net/
AlexiusApollonius
Admin
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 141
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2010

Beta client - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Beta client   Beta client - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μάης 22, 2011 6:06 pm

παιδιά γενικά να ξέρετε ωστε να αποφύγουμε καμία σταβή,δεν θέλω δημόσια link σε ιστοσελίδες που πουλάνε KSSN/λογαρισμούς.

απλές αναφορές επιτρέπονται,όσο για άμα το μιλίσιτε λεπτομερός το θέμα μέσω προσωπικών μυνημάτων αυτό δεν μας επιρεάζει Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaulSasuke

PaulSasuke


Αριθμός μηνυμάτων : 191
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011

Beta client - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Beta client   Beta client - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μάης 22, 2011 6:29 pm

Κωλόπαιδα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://denied.forums-free.com/
Merakal

Merakal


Αριθμός μηνυμάτων : 165
Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Beta client - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Beta client   Beta client - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μάης 22, 2011 6:32 pm

PaulSasuke έγραψε:
Κωλόπαιδα...

XAXAXA γιατί ρε τι κάναμε???? Razz

Παράθεση :
παιδιά γενικά να ξέρετε ωστε να αποφύγουμε καμία σταβή,δεν θέλω δημόσια link σε ιστοσελίδες που πουλάνε KSSN/λογαρισμούς.

Το κατάλαβα για αυτό δεν είπα και τίποτα. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vreality.forumj.net/
Darksector

Darksector


Αριθμός μηνυμάτων : 72
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2011

Beta client - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Beta client   Beta client - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 23, 2011 8:33 pm

Marakal σε ευχάριστο για της πληροφορίες που μου έδωσες μου φάνηκαν αρκετά χρήσιμες θα περούσες να με βοηθήσεις με κάτι ακόμα χρήσομε ένα sati που να δίνη αναλυτικές οδηγίες για το πως να φτιάξης έναν κορεατικό λογαριασμό γιατί με τα κορεατικά δεν την παλεβο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Merakal

Merakal


Αριθμός μηνυμάτων : 165
Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Beta client - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Beta client   Beta client - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 23, 2011 8:41 pm

Θα σου στείλω pm άμα είναι ότι ξέρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vreality.forumj.net/
Darksector

Darksector


Αριθμός μηνυμάτων : 72
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2011

Beta client - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Beta client   Beta client - Σελίδα 2 EmptyΔευ Μάης 23, 2011 8:52 pm

οκ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aggelos

Aggelos


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2011
Ηλικία : 33

Beta client - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Beta client   Beta client - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιουν 12, 2011 5:47 pm

Καλησπερα παιδια, ειμαι και εγω καινουργιος τοσο στο forum οσο και στο Tera και εχω χαζεψει με το παιχνιδι... θα παρακαλουσα αν ηταν δυνατον να μου λεγατε πως μπορω και εγω να μπω στο beta ... Merakal θα μπορουσες να μου στειλεις και εμενα ενα pm ... ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
XeNDeR

XeNDeR


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2011

Beta client - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Beta client   Beta client - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουν 13, 2011 11:28 am

Aggelos έγραψε:
Καλησπερα παιδια, ειμαι και εγω καινουργιος τοσο στο forum οσο και στο Tera και εχω χαζεψει με το παιχνιδι... θα παρακαλουσα αν ηταν δυνατον να μου λεγατε πως μπορω και εγω να μπω στο beta ... Merakal θα μπορουσες να μου στειλεις και εμενα ενα pm ... ευχαριστω

Καλώς ήρθες φίλε..
Λοιπόν.. το 1ο beta έγινε στις 31 μαίου .. και τώρα περιμένουμε το επόμενο για το οποίο δεν έχουν βγάλει καμία ανακοίνωση ακόμα , αλλά πιστεύω θα γίνει σε λιγότερο από 1 μήνα..Για να μπείς kαι εσύ στο beta 8α βγάλουν μάλλον , ένα application form εδώ : www.tera-europe.com .θα το συμπληρώσεις και άμα σε επιλέξουν θα καταφέρεις να παίξεις..
Οτιδήποτε άλλο θέλεις να ρωτήσεις , εδώ είμαστε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aggelos

Aggelos


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2011
Ηλικία : 33

Beta client - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Beta client   Beta client - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουν 13, 2011 12:03 pm

Crying or Very sad αυτο μονο εεε... ευχαριστω παντος... ετρεφα κρυφες ελπιδες για κανα αλλο τροπο αλλα απο οτι φενετε εις ματιν...απο εδω ολοι εχουν beta keys?( αν υπαρχει κανα περισσιο με χαρα θα το δεχομουν)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
XeNDeR

XeNDeR


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2011

Beta client - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Beta client   Beta client - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουν 13, 2011 12:25 pm

xεχε Very Happy από δω έχουμε 4 άτομα από την guild μας.. είχαν πάρει κι άλλοι 5 αλλά δεν ξέρω άμα συμμετέχουν ακόμη εδώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Beta client
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» tera beta key
» CBT 5 Beta Keys !
» Beta Keys για το Community Event *αιτήσεις εδώ*
» Εντυπώσεις από την Beta?
» Closed Beta Key Event !

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενική Συζήτηση :: Ερωτήσεις & Απαντήσεις-
Μετάβαση σε: