Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση !

Πήγαινε κάτω 
+32
W1ck3DMaN
antreoulis12
pascalicious
kagarou
GoRGiNio
Evrinomi
MeridianDice
gchris
kormosioan
Aggelos
KOSKOTAS
Avaglaor
XeNDeR
Darksector
xProJect
princess
nordornik
Apolytus
frapes
wizarddd
PaulSasuke
donkrueger
akuso
the0
aposperittis
warrior21
RivAngE
Merakal
Imperfect
Samael
Oxide
AlexiusApollonius
36 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
frapes

frapes


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2011
Ηλικία : 46

Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση !   Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 EmptyΔευ Φεβ 06, 2012 3:18 pm

AlexiusApollonius έγραψε:
δεν γνωρίζω ακόμα με τα κουτιά τι θα γίνει...σε αμαζον και άλλους, θα τα στείλουν μετά τις 30 του Απρίλη, που σημαίνει πως δεν θα προλάβετε το headstart.

αλλα θα το παρακολουθήσω από κοντά



Κατάλαβα....Οπότε να πάρω digital pre order δηλαδή? Ναι..... δε με χαλάει καθόλου. Αλλά δεν έχω paypal, μόνο πιστωτική κάρτα. Μπορώ να το αγοράσω από το Tera shop με credit card visa? Γιατι διαβασα καπου στο official forum οτι μονο με paypal μπορεις να αγορασεις το digital. scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksector

Darksector


Αριθμός μηνυμάτων : 72
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2011

Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση !   Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 EmptyΤρι Φεβ 07, 2012 1:25 pm

frapes έγραψε:
AlexiusApollonius έγραψε:
δεν γνωρίζω ακόμα με τα κουτιά τι θα γίνει...σε αμαζον και άλλους, θα τα στείλουν μετά τις 30 του Απρίλη, που σημαίνει πως δεν θα προλάβετε το headstart.

αλλα θα το παρακολουθήσω από κοντά



Κατάλαβα....Οπότε να πάρω digital pre order δηλαδή? Ναι..... δε με χαλάει καθόλου. Αλλά δεν έχω paypal, μόνο πιστωτική κάρτα. Μπορώ να το αγοράσω από το Tera shop με credit card visa? Γιατι διαβασα καπου στο official forum οτι μονο με paypal μπορεις να αγορασεις το digital. scratch

για να μαθης περισότερα για αυτό το paypal πηγενε σε αυτην την σεληδα σου εξηγι τα μπαντα www.paypal-europe.com
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frapes

frapes


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2011
Ηλικία : 46

Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση !   Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 EmptyΤρι Φεβ 07, 2012 5:00 pm

Thanks darksector, αλλά δεν θέλω να μπλέξω με paypal. Ρωτάω λοιπόν αν γίνετε ΜΟΝΟ με πιστωτική κάρτα να πάρω το Digital preorder version από το Tera shop. Το έχει αγοράσει κανείς να μου πει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexiusApollonius
Admin
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 141
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2010

Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση !   Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 EmptyΤρι Φεβ 07, 2012 10:58 pm

μπορείς να το αγοράσεις με πιστωτική μέσω paypal χωρίς να κάνεις λογαριασμό, απλά βάζεις τον αριθμό και τελείωσες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frapes

frapes


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2011
Ηλικία : 46

Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση !   Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 EmptyΤετ Φεβ 08, 2012 9:46 am

AlexiusApollonius έγραψε:
μπορείς να το αγοράσεις με πιστωτική μέσω paypal χωρίς να κάνεις λογαριασμό, απλά βάζεις τον αριθμό και τελείωσες.

Thanks man !!! Το πηρααααααα...... bounce collectors edition........... bounce

Υ.Γ +1 ψηφο απο εμενα για vanarch στον Alex! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksector

Darksector


Αριθμός μηνυμάτων : 72
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2011

Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση !   Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 EmptyΠεμ Φεβ 16, 2012 11:22 am

παιδα εχω μια ερωτηση να κανο εχαιτε παρατηριση εαν εχη κανενα μπακ η ευροπαηκι εκδοση του Tera ροταω ωπον ξερη γιατη με εναν φηλο μου που μηλισα και εχη παιξη το Tera στην αμερηκανηκι εκδοση μου λεη οτι η αμερηκανηκι εκδοση ειναι καρητερη απο την ευροπαηκι επηδι δεν εχει μπακ οπηος μπορη ας μου απατηση γιατη τωρα εχο μηνη μετεορος και δεν ξερο πια εκδοση να παρο Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Evrinomi

Evrinomi


Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 22/07/2011

Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση !   Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 EmptyΠεμ Φεβ 16, 2012 3:04 pm

Προς το παρών με όσους Char έφτιαξα δεν βρήκα κάτι καθώς και άλλοι 5 φίλοι μου δεν βρήκανε τίποτα. Απλά έχουμε κάποιες παρατηρήσεις – ελλείψεις που βέβαια θα τις γράψουμε στο Forum τής εταιρείας.
Μέχρι στιγμής φαίνεται ότι έχουν κάνει καταπληκτική δουλειά και τηρεί μάλλον της απαιτήσεις μου καθώς και των φίλων μου.


Evrinomi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksector

Darksector


Αριθμός μηνυμάτων : 72
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2011

Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση !   Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 EmptyΠεμ Φεβ 16, 2012 8:13 pm

Ευχαρηστο για την απαντησι Evrinomi ξεκαθαρησε το τοπηω καπος.Οσο αφορα της ελλείψεις που
ανεφερες μπορης να μου πις τη ειναι αυτες η ελλείψεις ακρηβος μου δημηουργηθικε αυτη η απορηα τωρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexiusApollonius
Admin
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 141
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2010

Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση !   Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 EmptyΠεμ Φεβ 16, 2012 10:15 pm

ακριβώς το ίδιο client είναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Evrinomi

Evrinomi


Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 22/07/2011

Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση !   Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 EmptyΣαβ Φεβ 18, 2012 9:37 pm

Ερωτήσεις:

1) Μπορούμε να μάθουμε από κάπου το σύνολο - ονόματα των Server που πρόκειται να ανοίξουν?
2) Πόσοι PVP-PVE Server?



Evrinomi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GoRGiNio




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2012

Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση !   Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 EmptyΚυρ Φεβ 19, 2012 11:05 pm

Εχω λογαριασμό μόνο για το sneak peek event (τον οποίο μου έδωσαν)
Τι πρέπει να κάνω για να πάρω νεο κωδικό για να μπορώ να μπω στο βετα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kagarou




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2012

Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση !   Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 EmptyΔευ Φεβ 20, 2012 11:45 am

Kalispera paidia eimai kai egw enas apo aftous pou paizei tera !
Mia protasi exw na kanw sxetika me to game nomizw tha htan kalytera ta gramata kai ta npc na megalwnane ligo giati xreiazomaste fako megenthitiko gia na ta doume kai episeis den exw dei akoma otan kaneis pvp den vlepeis to life tou antipalou isws tha ithelan diorthwsi ligo afta.
Efxaristw polu .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xProJect

xProJect


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2011

Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση !   Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 EmptyΠαρ Μαρ 02, 2012 6:55 pm

Καλησπερα, θα ηθελα να κανω μια ερωτηση οσον αφορα το payment system...!
Θα ειναι οπως το wow με paysayfe και ολα τα σχετικα?
η θα χρειαζεται τραπεζικο λογαριασμο?

??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xProJect

xProJect


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2011

Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση !   Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 EmptyΚυρ Μαρ 04, 2012 6:07 pm

Κανεις ON τις τελευταιες εβδομαδες :/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksector

Darksector


Αριθμός μηνυμάτων : 72
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2011

Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση !   Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 7:53 pm

xProJect έγραψε:
Κανεις ON τις τελευταιες εβδομαδες :/

Κανης αποτη φενεται θα εχουν καψη πολη καρβουνο στο Tera λογικο βεβεα μιας και ηταν το παιχνηδι που περημεναμε τοσο καιρο οσο για το πος λητουργη το payment system δεν ξερο ακρηβος πος λητουργη και δεν μπορο να απαντησο στην εροτησι σου δηστηχος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksector

Darksector


Αριθμός μηνυμάτων : 72
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2011

Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση !   Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 EmptyΚυρ Μάης 13, 2012 11:46 am

Παιδα εχω μια ερτησι να κανο εμαθα εχθες απο εναν φηλο μου οτι το αιμα που πεταγετε στο παιχνηδι αλλα το εχουν αφερεση στην ευροπαηκι εκδοση του Tera για τους γνοστους λογους θα το επαναφερουν ξανα αυτο ησχη οντος η ειναι φημη που πανετε στον αερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pascalicious




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 27/05/2012

Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση !   Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 EmptyΚυρ Μάης 27, 2012 10:43 pm

Hellooo exo agorasi tin silektiki ekdosi kai perimeno na katevi to paixnidaki ston ipologisti, apo abrio tha eimai kai ego stin parea me xaraktira mystic Very Happy Exo tin eksis erotisi se pion pvp server exei perisoterous ellines? Very Happy i idiotites tou Mystic me pion xaraktira protinete na enothoun etsi oste na parexi kaliteri ipostiriksi sta party?

THANKS GUYS!!!


Paromia paixnidia pou exo asxolithi:

- Lineage II (noble)

- AION Chanter 55lvl Sorc 55LVL Assassin 55lvl

- RIFT adiaforo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
antreoulis12




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2012

Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση !   Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 EmptyΤρι Μάης 29, 2012 5:36 pm

γεια σασ πεδια ειμαι νεοσ στο φορουμ και βαριεμε να διορθονο ορθογραφικα ¨Π θελο να αγορασο το collectors edition αλλα π.χ αμα το αγορασο περασουνε 37 μερεσ μετα πρεπι να πλιροσο συνδρομη παο ιστοσελιδα και διαλεγο 3 μηνεσ μετα οταν αγορασο τον χρονο θα εχο παλη το collectors edition ι θα εχει χαθει ? επειδει αν ειναι να το εχο για παντα καλιτερα να το αγορασο αν οχι λεο να παο να αγορασο το κανονικο κε χεστα απαντισησ φαστ πεδια ευχαριστο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
W1ck3DMaN

W1ck3DMaN


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2012
Ηλικία : 38

Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση !   Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 EmptyΚυρ Ιουν 03, 2012 11:30 am

Kserei kaneis poia items (weapon armors) einai ta best tou tera kai pou peftoun? ty prokatavolika
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dake




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2012

Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση !   Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 EmptyΔευ Ιουν 04, 2012 7:33 pm

παιδια ειμαι καινουριος εδω και γενικα καινουριος στα games.επαιξα λιγο l2 official και εχω να πω πως το lvling ηταν πολυ βαρετο.θελει συνεχεια να expαρεις απλα σκοτονεις Mobs χωρις καπιο ενδιαφερον.φανταζομαι αρκετοι θα καταλαβουν Very Happy . θελω να μαθω εαν στο tera ειναι ετσι...δηλαδη μονο mob farming.και μην πειτε και στο l2 ειχε quests..ηταν πολυ λιγα και τα περισοτερα απο αυτα σου λεγανε σκοτοσε χ mobs δλδ expαρισμα παλι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Atsio




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2014

Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση !   Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 EmptyΔευ Οκτ 20, 2014 11:10 pm

kalispera, einai akoma energo auto to forum? giati blepw pws ta perisotera posts einai arketa palia. asxoloume twra teleutea me to tera ston arcadia kai psaxnw gia kamia elliniki guild. an exei kaneis kamia protasi 8a to ektimousa poli. euxaristw gia ton xrono sas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kenedy




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2014

Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση !   Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 EmptyΚυρ Νοε 23, 2014 11:54 am

Καλημέρα παιδιά, έχω βάλει απο χθές το Tera και κάνει download το patch και έχει φτάσει το 21% μέσα σε 11 ώρες περίπου. Υπάρχει τρόπος να ανέβει λίγο η ταχυτητά του? Μπάς και καταφέρω να παίξω σήμερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spartans1993




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2014
Ηλικία : 31
Τόπος : Aγιος Δημητριος

Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση !   Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση ! - Σελίδα 8 EmptyΔευ Νοε 24, 2014 11:27 am

Καλημερα παιδες.Επειδη ειμαι νεος στο tera μπορει καποιος να μου εξηγηση λιγο το room chat δηλ πως γραφης γενικα να το βλεπουν ολοι στο παιχνιδι & μια ακομα για να πας dungeon απο ποια level ξεκιναη & ας το πουμε υπαρχη κατι σαν αυτοματο ματι για ευρεση παικτων για dungeon οπως το wow παιδες.Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων παιδες :-)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Kάντε μια ερώτηση, πάρτε μια απάντηση !
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 8 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Παρόμοια θέματα
-
» Ερωτηση Κρισεως

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενική Συζήτηση :: Ερωτήσεις & Απαντήσεις-
Μετάβαση σε: