Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Warrior για pvp?

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
HRA




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2012

Warrior για pvp? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Warrior για pvp?   Warrior για pvp? EmptyΤρι Μαρ 27, 2012 3:49 pm

Εχω δει πολλα videakia μεταξυ range k melee classes πχ duel warrior-archer κ εχω την εντυπωση πως λογω χειρισμου του TERA (lock target-αποφυγη) οι range classes (archers-mystics-etc..)ειναι πιο δυνατοι παραδοξως στα pvp καθως τα τανκ ολο τρεχουν και τρεχουν κ τρεχουν να τους φτασουν για ενα hit ενω τρωνε dmg ασταματητα απο τους rangers...εσεις τι λετε?Γιατι θελω να κανω warrior αλλα δεν ειμαι και σιγουρη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nektipap

nektipap


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 07/04/2012
Ηλικία : 45
Τόπος : Kavala

Warrior για pvp? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warrior για pvp?   Warrior για pvp? EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 6:33 pm

Koitaxe ego dokimasa warrior k omologoumenos etroge poly xylo k ton afisa! Tora exartatai ti thelei an thelei melee gia pvp o kalyteros damage dealer kai me poles evasion kiniseis einai fysika o slayer ! Apolyto damage katapliktikos koitaxe videakia einai poly oraiaos!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
HRA




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2012

Warrior για pvp? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warrior για pvp?   Warrior για pvp? EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 7:26 pm

Ontws sto CBT4 eida oti o warrior mono warrior den einai sto Tera,tha elega einai typou daggeras alla me low attack.Gia na paikseis swsta ton warrior se pvp thelei na paizeis san ton...Mike Tyson! Dhl,na apofeygeis sunexeia ta attacks,kai na rixneis mia,,,na trexeis pali,,genika na paizeis san trellos!Na zalizeis ton allo teleiws.Dyskolos k synarpastikos sygxronws,ton sunistw mono ama paizeis teleia...Piano kai kaneis kaneis panw apo 3 kinhseis to deyterolepto!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nektipap

nektipap


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 07/04/2012
Ηλικία : 45
Τόπος : Kavala

Warrior για pvp? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warrior για pvp?   Warrior για pvp? EmptyΣαβ Απρ 07, 2012 7:57 pm

den einai tyxaio alloste p ton exon dosei 5/5 asteria se player skills dld oti einai o dyskoloteros paixtis se xeirismo paiximo ktl ..

Patise sto youtube lvl 58 warriro gameplay k koitaxe ena mob san arxni/kavouras p skotonei k poso life tou menei . To mob einai aplo oxi elite ..

Meta patise lvl 58 slayer gameplay k des to idio mob k poso life exei o slayer . Apla einai gematos hp.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksector

Darksector


Αριθμός μηνυμάτων : 72
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2011

Warrior για pvp? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Warrior για pvp?   Warrior για pvp? EmptyΚυρ Απρ 08, 2012 12:17 am

Παιδα η συβουλη που εχο να σας δοσο πανο στο θεμα ειναι οτι το καλητερο που εγετε να κανετε ειναι να δαλεξετε την κλαση που σας αρεση περησοτερο ειναι αληθα οτι η melee classes εγουν μηονεκτημα απεναντη στης range αλλα εαν φτασης εναν range χρακτερ με melee classes τοτε αυτος ειναι τελομενος αυτο προηποθετη βηβεα να εχη επηζιση ο πεχτης μεχρη τοτε εμενα η επηρηα μου αυτο μου εχη δηξει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Warrior για pvp?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Warrior PvE Tanking

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενική Συζήτηση :: Συζήτηση για τα Classes-
Μετάβαση σε: