Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Tι Class σας αρέσει ?

Πήγαινε κάτω 
+18
Avaglaor
Darksector
irondeath
princess
frapes
Apolytus
Seir
Ηφαιστος
Axl
El3mir
PaulSasuke
xtapoditom
Sensei
Merakal
Imperfect
RivAngE
Samael
AlexiusApollonius
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Class
Warrior
Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Vote_lcap15%Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 15% [ 6 ]
Slayer
Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Vote_lcap25%Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 25% [ 10 ]
Berserker
Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 13% [ 5 ]
Lancer
Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 10% [ 4 ]
Archer
Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Vote_lcap18%Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 18% [ 7 ]
Priest
Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 10% [ 4 ]
Mystic
Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 8% [ 3 ]
Sorcerer
Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Σύνολο Ψήφων : 40
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PaulSasuke

PaulSasuke


Αριθμός μηνυμάτων : 191
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011

Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι Class σας αρέσει ?   Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 EmptyΤρι Απρ 12, 2011 5:30 pm

Καλή επιλογή φίλε μου.
Αλλά υπάρχει μειοψηφία σε παπάδες η είναι η ιδέα μου??
Πάλι θα τους ψάχνουμε με το σταγονόμετρο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://denied.forums-free.com/
Apolytus

Apolytus


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 15/04/2011

Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι Class σας αρέσει ?   Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 15, 2011 11:52 pm

Στο L2 έπαιζα τοξότες συνήθως, στο ΑΙΟΝ έπαιξα με Τσάντερ αλλά τώρα κάτι μου λέει ότι θα κάνω Βerserker... πολύ δύναμη ρε παιδί μου Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frapes

frapes


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2011
Ηλικία : 46

Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι Class σας αρέσει ?   Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Απρ 16, 2011 7:47 pm

Όπως γίνετε σε όλα τα MMO λίγοι είναι αυτοί που διαλέγουν priests. Ελπίζω όταν έρθει η ώρα να μην τους ψάχνουμε με το δικανο για να κάνουμε κάνα instance!
Όσο για μένα με κόβω για Slayer.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Apolytus

Apolytus


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 15/04/2011

Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι Class σας αρέσει ?   Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Απρ 16, 2011 7:58 pm

Σύμφωνα με κάτι στατιστικές από την ευρωπαική μπέτα, πριστς-μύστικς κάνουν το 20% που είναι ικανοποιητικός αριθμός... όσον αφορά τους έλληνες, σπάνια βλέπεις χίλερς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Merakal

Merakal


Αριθμός μηνυμάτων : 165
Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι Class σας αρέσει ?   Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Απρ 16, 2011 10:52 pm

Apolytus έγραψε:
Σύμφωνα με κάτι στατιστικές από την ευρωπαική μπέτα, πριστς-μύστικς κάνουν το 20% που είναι ικανοποιητικός αριθμός... όσον αφορά τους έλληνες, σπάνια βλέπεις χίλερς

Για beta ήταν καλά στο official να δούμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vreality.forumj.net/
PaulSasuke

PaulSasuke


Αριθμός μηνυμάτων : 191
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011

Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι Class σας αρέσει ?   Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Απρ 21, 2011 11:28 pm

Το θέμα είναι πως τα dps classes κάνουν πάνω-κάτω την ίδια δουλειά, ο ρόλος τους είναι περιορισμένος μέσα στο group.
Το τανκ και ο παπάς είναι τα βασικά "συστατικά" και πρέπει ειλικρινά να "νιώθουν"!!!

Αυτός είναι και ο λόγος που δεν θα βλέπουμε πολλά άτομα να επιλέγουν Lancer ή Priest στο TERA... Λίγοι είναι ικανοί για healers η τανκς!
Επίσης, πολλοί πάνε τυφλά για το "πίου-πίου" :p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://denied.forums-free.com/
Merakal

Merakal


Αριθμός μηνυμάτων : 165
Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι Class σας αρέσει ?   Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 22, 2011 12:06 am

PaulSasuke έγραψε:
Το θέμα είναι πως τα dps classes κάνουν πάνω-κάτω την ίδια δουλειά, ο ρόλος τους είναι περιορισμένος μέσα στο group.
Το τανκ και ο παπάς είναι τα βασικά "συστατικά" και πρέπει ειλικρινά να "νιώθουν"!!!

Αυτός είναι και ο λόγος που δεν θα βλέπουμε πολλά άτομα να επιλέγουν Lancer ή Priest στο TERA... Λίγοι είναι ικανοί για healers η τανκς!
Επίσης, πολλοί πάνε τυφλά για το "πίου-πίου" :p

Συμφωνό όσο αφορά τον tank και τον healer αλλά δεν είναι μόνο αυτό. Απλά οι περισσότεροι δεν γουστάρουν να έχουν ευθύνη αν γίνει κάτι γιατί όταν γίνεται π.χ. ένα wipe πάντα θα την πληρώνει ο healer ή ο tank το έχω καταλάβει για τα καλά αυτό πίστεψέ με Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vreality.forumj.net/
princess

princess


Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2011

Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι Class σας αρέσει ?   Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μάης 06, 2011 10:28 pm

Merakal έγραψε:
PaulSasuke έγραψε:
Το θέμα είναι πως τα dps classes κάνουν πάνω-κάτω την ίδια δουλειά, ο ρόλος τους είναι περιορισμένος μέσα στο group.
Το τανκ και ο παπάς είναι τα βασικά "συστατικά" και πρέπει ειλικρινά να "νιώθουν"!!!

Αυτός είναι και ο λόγος που δεν θα βλέπουμε πολλά άτομα να επιλέγουν Lancer ή Priest στο TERA... Λίγοι είναι ικανοί για healers η τανκς!
Επίσης, πολλοί πάνε τυφλά για το "πίου-πίου" :p

Συμφωνό όσο αφορά τον tank και τον healer αλλά δεν είναι μόνο αυτό. Απλά οι περισσότεροι δεν γουστάρουν να έχουν ευθύνη αν γίνει κάτι γιατί όταν γίνεται π.χ. ένα wipe πάντα θα την πληρώνει ο healer ή ο tank το έχω καταλάβει για τα καλά αυτό πίστεψέ με Razz

θα συμφωνήσω μαζί σου κ πίστεψε με ειναι πολύ μεγάλη η ευ8ύνη του healer ειδικά οταν το πάρτυ ή το tank ειναι άνιωθα. Στο τέλος την πληρώνεις εσύ (o healer). Παρ'ολαυτα μου αρεσε πάρα πολύ ο Mystic τόσο καιρό που παρακολουθώ video κ διαβάζω για τα skill k ta class. Μπορεί οσο κατάλαβα να κρατησει party χωρίς την παρουσία Healer κ ειναι multiskilled χαρακτήρας ..... δύσκολος μεν, ενδιεφέρων δε...
Μάλλον για Μystic με βλέπω, εκτος αν με πιασει παλι τελευταια στιγμη κ ξαναπατήσω create για Ranger οπως στο ΑΙΟΝ ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaulSasuke

PaulSasuke


Αριθμός μηνυμάτων : 191
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011

Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι Class σας αρέσει ?   Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μάης 06, 2011 10:39 pm

princess έγραψε:


Παρ'ολαυτα μου αρεσε πάρα πολύ ο Mystic τόσο καιρό που παρακολουθώ video κ διαβάζω για τα skill k ta class. Μπορεί οσο κατάλαβα να κρατησει party χωρίς την παρουσία Healer κ ειναι multiskilled χαρακτήρας ..... δύσκολος μεν, ενδιεφέρων δε...
Μάλλον για Μystic με βλέπω, εκτος αν με πιασει παλι τελευταια στιγμη κ ξαναπατήσω create για Ranger οπως στο ΑΙΟΝ ...

Αν και είμαι ταγμένος Sorceras πιστεύω πως ο Mystic είναι το πιο ενδιαφέρον class.
Όσο για το healing... πιστεύω πως είναι στα επίπεδα του Chanter από το ΑΙΟΝ.
Για group healing, σε instances και mass PvP, πας σε Priest. 2-3 άτομα γκρουπάκι είσαι καλά με τον Mystic Wink
Έχεις και το pet παραμάσχαλα για solo farming...και δεν μασάς μία!

Πρέπει να το έχω πει και σε άλλο post, μου φέρνει σε μια μίξη από SpiritMaster kai Chanter από ΑΙΟΝ αν μελετήσεις την skill list του μέχρι end level...
...με λίγα λόγια λιγάκι OP!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://denied.forums-free.com/
princess

princess


Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2011

Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι Class σας αρέσει ?   Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μάης 06, 2011 10:43 pm

princess έγραψε:


Πρέπει να το έχω πει και σε άλλο post, μου φέρνει σε μια μίξη από SpiritMaster kai Chanter από ΑΙΟΝ αν μελετήσεις την skill list του μέχρι end level...
...με λίγα λόγια λιγάκι OP!!!


Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και προσθέτω και έναν elven elder apo L2 Razz με τοσα debuff
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
irondeath

irondeath


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2011
Ηλικία : 52
Τόπος : Aθηνα

Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι Class σας αρέσει ?   Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Μάης 15, 2011 12:18 pm

Εγω ειμαι μεταξυ slayer και berserker. Eντυπωσιακοι χαρακτηρες και οι δυο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darksector

Darksector


Αριθμός μηνυμάτων : 72
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2011

Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι Class σας αρέσει ?   Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 03, 2011 11:41 pm

PaulSasuke έγραψε:
Καλή επιλογή φίλε μου.
Αλλά υπάρχει μειοψηφία σε παπάδες η είναι η ιδέα μου??
Πάλι θα τους ψάχνουμε με το σταγονόμετρο...

Οι παπάδες είναι απαραίτητοι σε τέτοια παιχνίδια, αλλά ειδικά στο tera νομίζω ότι δεν πρέπει να ανησυχούμε τόσο πολύ για αυτό, γιατί στο tera, λόγω της ικανότητας που έχει κάθε κλάση στην αποφυγή χτυπημάτων ή στο να τα μπλοκάρει, κάνει την χρήση της θεραπείας λιγότερο απαραίτητη. Εγώ θα διαλέξω warrior, μου αρέσει η μάχη με δυο όπλα ταυτόχρονα. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaulSasuke

PaulSasuke


Αριθμός μηνυμάτων : 191
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011

Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι Class σας αρέσει ?   Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 03, 2011 11:54 pm

irondeath έγραψε:
Εγω ειμαι μεταξυ slayer και berserker. Eντυπωσιακοι χαρακτηρες και οι δυο.

Berserker ftw!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://denied.forums-free.com/
PaulSasuke

PaulSasuke


Αριθμός μηνυμάτων : 191
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011

Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι Class σας αρέσει ?   Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 03, 2011 11:58 pm

Darksector έγραψε:
PaulSasuke έγραψε:
Καλή επιλογή φίλε μου.
Αλλά υπάρχει μειοψηφία σε παπάδες η είναι η ιδέα μου??
Πάλι θα τους ψάχνουμε με το σταγονόμετρο...

Οι παπάδες είναι απαραίτητοι σε τέτοια παιχνίδια, αλλά ειδικά στο tera νομίζω ότι δεν πρέπει να ανησυχούμε τόσο πολύ για αυτό, γιατί στο tera, λόγω της ικανότητας που έχει κάθε κλάση στην αποφυγή χτυπημάτων ή στο να τα μπλοκάρει, κάνει την χρήση της θεραπείας λιγότερο απαραίτητη. Εγώ θα διαλέξω warrior, μου αρέσει η μάχη με δυο όπλα ταυτόχρονα. Smile

Απ'όσα έχω καταλάβει, το θέμα είναι στα instances και στα μεγάλα bosses. Εκεί νομίζω ότι ο Cleric επιβάλλεται καθώς τα Aoe δεν μπορείς να τα αποφύγεις και το dmg που τρως είναι μεγάλο.

Όσο την κουβέντα για τα evade skills του καθενός... αυτό πέσ'το σε έναν Lancer... :p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://denied.forums-free.com/
Avaglaor

Avaglaor


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2011

Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι Class σας αρέσει ?   Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 EmptyΤετ Ιουν 08, 2011 9:15 am

Exw thn aisthisi oti sto Tera tha leipoun polu oi healers, mia to oti se travaei to gameplay na paikseis melee class mia oti to healing xwris frames fenete periergo...
Egw paizw healer genika sta paixnidia alla twra den mporw na pw me sigouria, tha eithela na dokimasw prwta to mechanic tou healing, an mou aresei tote Priest ftw!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Apolytus

Apolytus


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 15/04/2011

Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι Class σας αρέσει ?   Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 09, 2011 3:37 am

Από όσο έχω καταλάβει πρέπει όχι μόνο να νιώθει ο healer αλλά και το party.
Αυτό το λέω διότι τα μέλη δεν πρέπει να φεύγουν μακριά καθώς η απόσταση του heal είναι σχετικά μικρή. Επίσης πιστεύω πως η ζωντανή ομιλία είναι απαραίτητη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
XeNDeR

XeNDeR


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2011

Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι Class σας αρέσει ?   Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 09, 2011 8:56 am

Apolytus έγραψε:
Από όσο έχω καταλάβει πρέπει όχι μόνο να νιώθει ο healer αλλά και το party.
Αυτό το λέω διότι τα μέλη δεν πρέπει να φεύγουν μακριά καθώς η απόσταση του heal είναι σχετικά μικρή. Επίσης πιστεύω πως η ζωντανή ομιλία είναι απαραίτητη!

Έχουμε τον avaglaor για heal εμείς , Δεν μασάμε Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaulSasuke

PaulSasuke


Αριθμός μηνυμάτων : 191
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011

Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι Class σας αρέσει ?   Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 09, 2011 10:40 am

Apolytus έγραψε:
η απόσταση του heal είναι σχετικά μικρή...

σκέψου το αυτό συν το γεγονός ότι πρέπει όλο το γκρουπ να τρέχει δεξιά-αριστερά για να αποφεύγει τις επιθέσεις...
Μιλάμε πως ο συγχρονισμός και η ενδοσυνεννόηση θα παίξουν καθοριστικό ρόλο στο PvP αλλά και στο PvE Smile

ΔΩΣΤΕ ΜΑΣ ΤΟ TERA ΤΩΡΑ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://denied.forums-free.com/
XeNDeR

XeNDeR


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2011

Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι Class σας αρέσει ?   Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 09, 2011 10:55 am

Σας έχω όλους ελφάδεεςς lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaulSasuke

PaulSasuke


Αριθμός μηνυμάτων : 191
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011

Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι Class σας αρέσει ?   Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 09, 2011 11:04 am

Τελικά υπάρχει κάπου κάποιο προγραμματάκι του στυλ, Character Creation κι έτσι??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://denied.forums-free.com/
Darksector

Darksector


Αριθμός μηνυμάτων : 72
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2011

Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι Class σας αρέσει ?   Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 09, 2011 6:30 pm

ΔΩΣΤΕ ΜΑΣ ΤΟ TERA ΤΩΡΑ!!![/quote]

Σύμφωνο δώστε μας το Tera τώρα αλλά μέχρι να το κάνετε εγώ λέω να ρίξω έναν Sleep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KOSKOTAS




Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Καλαματα

Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι Class σας αρέσει ?   Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιουν 12, 2011 3:32 am

Ta healer θα τα ψαχνουμε απο οτι φενεται στο TERA και θα γελαει κ ο καθε πικραμενος.


BERSERKER FTW MATES για αλλα κολπα 8α ειναι αυτοι.
LANCER μονο οποιοσ εχει @@ θα τα καταφερει κ αμα το μαθει να παιζει καλα το κρεας 8α ειναι ολα τα λεφτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
XeNDeR

XeNDeR


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2011

Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι Class σας αρέσει ?   Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιουν 12, 2011 11:01 am

KOSKOTAS έγραψε:
Ta healer θα τα ψαχνουμε απο οτι φενεται στο TERA και θα γελαει κ ο καθε πικραμενος.


BERSERKER FTW MATES για αλλα κολπα 8α ειναι αυτοι.
LANCER μονο οποιοσ εχει @@ θα τα καταφερει κ αμα το μαθει να παιζει καλα το κρεας 8α ειναι ολα τα λεφτα.

Απο που το συμπέρανες αυτό για τους healers?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frapes

frapes


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2011
Ηλικία : 46

Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι Class σας αρέσει ?   Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιουν 12, 2011 11:41 am

KOSKOTAS έγραψε:
Ta healer θα τα ψαχνουμε απο οτι φενεται στο TERA και θα γελαει κ ο καθε πικραμενος.
Μπαα δεν το νομίζω αυτό.Στο Tera οι healers δεν είναι βαρετοί όπως σε άλλα ΜΜΟ.Είναι OP (δηλ, γ@μ@νε και δέρνουν) αν δεις video duel
δύσκολα χάνουν και επίσης στο pve έχουν πολύ δουλειά και πρέπει να είσαι skilled player για να είσαι καλός healer.Οπότε πιστεύω ότι πολλοί
θα διαλέξουν healer στο τέλος. Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KOSKOTAS




Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Καλαματα

Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tι Class σας αρέσει ?   Tι Class σας αρέσει ? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Ιουν 12, 2011 5:33 pm

Το συμπερασμα βγαινει απο τα αλλα mmo ΑΙΟΝ WOW που στην αρχη του παιχνιδου που τα εψαχνες με το μικροσκοπιο να τα βρεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Tι Class σας αρέσει ?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενική Συζήτηση :: Συζήτηση για τα Classes-
Μετάβαση σε: