Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 destruction of the beast

Πήγαινε κάτω 
+6
Merakal
donkrueger
frapes
gchris
Apolytus
AlexiusApollonius
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
AlexiusApollonius
Admin
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 141
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2010

destruction of the beast Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: destruction of the beast   destruction of the beast EmptyΤετ Απρ 20, 2011 2:14 pm

διαβάστε το νέο μας άρθρο για το ερχόμενο expansion του Τερα και πειτε μου την άποψή σας !

destruction of the beast
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Apolytus

Apolytus


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 15/04/2011

destruction of the beast Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: destruction of the beast   destruction of the beast EmptyΤετ Απρ 20, 2011 2:25 pm

Όντως θα συμφωνήσω μαζί σου ότι δηλαδή δείχνουν να ενδιαφέρονται οι άνθρωποι του ΤERA.
Οι προσθήκες φαίνονται καλές αν και θεωρώ πως θα υπάρξουν πολλές ακόμα με τον χρόνο.

ΥΓ. Οι εικόνες πριν την παράγραφο των "Skills" δεν εμφανίζονται.
Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexiusApollonius
Admin
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 141
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2010

destruction of the beast Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: destruction of the beast   destruction of the beast EmptyΤετ Απρ 20, 2011 2:30 pm

Παράθεση :
Οι εικόνες πριν την παράγραφο των "Skills" δεν εμφανίζονται.

σε εμένα και σε ένα ακόμα παιδί μια χαρα εμφανίζονται.. confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gchris




Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011

destruction of the beast Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: destruction of the beast   destruction of the beast EmptyΤετ Απρ 20, 2011 3:34 pm

Δεν ξέρω παιδιά, εγώ πάντως έχω αρχίσει να ψιλό απογοητεύομαι με το Tera. Εκτός από το “fps style” σύστημα μάχης, μέχρι στιγμής δεν έχει να προσφέρει τίποτα διαφορετικό από το WOW και τους κλώνους του.
Τα “expansion” για pve, pvp και politics ελπίζω να αλλάξουν τα πράγματα, για να δούμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frapes

frapes


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2011
Ηλικία : 46

destruction of the beast Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: destruction of the beast   destruction of the beast EmptyΤετ Απρ 20, 2011 3:40 pm

Το Tera στη Κορέα πρέπει να είναι 3-4 μήνες αν δεν κάνω λάθος και σε αυτό το διάστημα έχουν
βγει 7 patch και 1 expansion!! Επίσης ετοιμάζουν από τώρα τα επόμενα expansions και κάνουν
αναβαθμίσεις στο παιχνίδι κάθε Παρασκευή. LOL ΑΠΊΣΤΕΥΤΟ !!!!!!!!!!
Δηλαδή τι άλλο να ζητήσει κανείς από μια εταιρεία? Μπραβο τους
Δεν ξερω τι αλλο να πω, εχω χασει τα λογια απο τη χαρα μου
bounce bounce bounce


Thx for info Alexius !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexiusApollonius
Admin
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 141
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2010

destruction of the beast Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: destruction of the beast   destruction of the beast EmptyΤετ Απρ 20, 2011 5:54 pm

gchris έγραψε:
Δεν ξέρω παιδιά, εγώ πάντως έχω αρχίσει να ψιλό απογοητεύομαι με το Tera. Εκτός από το “fps style” σύστημα μάχης, μέχρι στιγμής δεν έχει να προσφέρει τίποτα διαφορετικό από το WOW και τους κλώνους του.
Τα “expansion” για pve, pvp και politics ελπίζω να αλλάξουν τα πράγματα, για να δούμε.

σαν τι θέλεις επιπλέον ? έχεις σαν κατι ξεχωριστό το combat system και server invasion + political system,χωρίς να μιλάμε για τα ξεχωριστά κατα πολύ classes σε σχέση με άλλα games.Αν δεις το Αιον που υποσχόταν διάφορα και στο τέλος κατέντησε να μην έχει ούτε τα βασικά μεταξύ άλλων...αρα ας έχει το Τερα όλα τα κλασικλα πράγματα σε συνδιασμό με ό,τι καινοτομίες εισάγει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
donkrueger

donkrueger


Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Athens

destruction of the beast Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: destruction of the beast   destruction of the beast EmptyΤετ Απρ 20, 2011 7:15 pm

Alexius συγχαρητηρια για το καινουριο αρθρο.. οντως η εταιρια δειχνει πολυ καλα δειγματα και ελπιζω να μην μας απογοητευσει στο μελλον...ειδωμεν..

p.s παντως αυτο το συστημα fps δεν μπορω να το συνηθησω ακομα! Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Merakal

Merakal


Αριθμός μηνυμάτων : 165
Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

destruction of the beast Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: destruction of the beast   destruction of the beast EmptyΤετ Απρ 20, 2011 7:22 pm

gchris έγραψε:
Δεν ξέρω παιδιά, εγώ πάντως έχω αρχίσει να ψιλό απογοητεύομαι με το Tera. Εκτός από το “fps style” σύστημα μάχης, μέχρι στιγμής δεν έχει να προσφέρει τίποτα διαφορετικό από το WOW και τους κλώνους του.
Τα “expansion” για pve, pvp και politics ελπίζω να αλλάξουν τα πράγματα, για να δούμε.

Αυτό με το WoW και τους κλώνους βαρέθηκα να το ακούω. Λογικό είναι όταν ένα game έχει επιτυχία κάποιοι να πάνε να βγάλουν ένα που του μοιάζει. Όπως λέει και ο Alex τι ακριβώς ζητάς από ένα MMO για να καταλάβω και γώ confused confused confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vreality.forumj.net/
AlexiusApollonius
Admin
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 141
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2010

destruction of the beast Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: destruction of the beast   destruction of the beast EmptyΤετ Απρ 20, 2011 8:07 pm

θα γνωρίζετε μάλλον ότι και το WoW έχει αντιγράψει πράγματα από άλλα παιχνίδια,λογικό είναι να υιοθετολυντε ιδέες,ως και στα αμάξια το βλέπουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Merakal

Merakal


Αριθμός μηνυμάτων : 165
Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

destruction of the beast Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: destruction of the beast   destruction of the beast EmptyΤετ Απρ 20, 2011 8:09 pm

AlexiusApollonius έγραψε:
θα γνωρίζετε μάλλον ότι και το WoW έχει αντιγράψει πράγματα από άλλα παιχνίδια,λογικό είναι να υιοθετολυντε ιδέες,ως και στα αμάξια το βλέπουμε.

Από το EverQuest 2 κυρίως αν δεν απατόμαι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vreality.forumj.net/
gchris




Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011

destruction of the beast Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: destruction of the beast   destruction of the beast EmptyΤετ Απρ 20, 2011 8:16 pm

Εγώ θα ήθελα να δω ποιο πολλά sandbox στοιχειά, epic guild vs guild μαχες που θα εχουν νόημα (οπως κατακτηση μιας πόλης), open world pvp με καποιο νοημα (οχι απλα για να παρω ενα token), κανονικό open world (χωρίς instances), κτλ...

Βαρέθηκα να κάνω battlgrounds για να πάρω tokens έτσι ώστε να κάνω και αλλά battlgrounds. Όπως επίσης, βαρέθηκα να κάνω Dungeon runs έτσι ώστε να πάρω gear για να κάνω άλλα dungeon runs. Αυτά τα έκανα πριν 5 χρόνια στο wow, θέλω κάτι καινούριο και πρωτοποριακό πλέον...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexiusApollonius
Admin
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 141
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2010

destruction of the beast Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: destruction of the beast   destruction of the beast EmptyΤετ Απρ 20, 2011 8:36 pm

To tera ποτέ δεν παροουσιάστηκε σαν sandbox,σε αντίθεση με mortal online etc.Και για εμένα δεν είναι σημαντικό,όσο το περιεχόμενο του παιχνιδιού με διασκεδάζει.

Ο καθένας έχει τα γούστα του και ψάχνει αυτό που του αρέσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gchris




Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011

destruction of the beast Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: destruction of the beast   destruction of the beast EmptyΠεμ Απρ 21, 2011 8:14 am

AlexiusApollonius έγραψε:
To tera ποτέ δεν παροουσιάστηκε σαν sandbox,σε αντίθεση με mortal online etc.Και για εμένα δεν είναι σημαντικό,όσο το περιεχόμενο του παιχνιδιού με διασκεδάζει.

Ο καθένας έχει τα γούστα του και ψάχνει αυτό που του αρέσει.

Καλα σιγουρα, την γνωμη μου λεω αλλωστε.
Στο Tera με τραβηξε το combat system και το οτι δεν υπαρχουν flying mounts που βοηθαει πολυ στο OWPVP. Περιμενω ομως κι αλλα πραγματα απο ενα mmorpg του 2011, για να δουμε.

Edit: To tera το παρουσιαζαν σαν sandbox μεχρι προσφατα, ηταν και στα FAQ του oficial site. Νομιζω πως πλεον το εχουν αφαιρεσει ομως...

Να και καποια link απο παλια:
http://www.tera-online.com/forums/showthread.php?p=40683#post40683
http://www.mmorpg.com/discussion2.cfm/thread/273244/page/1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexiusApollonius
Admin
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 141
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2010

destruction of the beast Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: destruction of the beast   destruction of the beast EmptyΠεμ Απρ 21, 2011 11:04 am

Γνωρίζω ότι είχαν το sandbox στο FAQ τους αλλά με εκείνο εννοούσαν το πολιτικό σύστημα κυρίως,τελοςπάντων έχει πάνω από 6 μήνες που το έβγαλαν και απ'όσα σας έχουμε προσφέρει σε άρθρα θα πρέπει να γνωρίζετε λίγο πολύ τί παίζει με το Tera.

Για εμένα το 2011 δεν είναι η χρονιά η οποία θα μας παρουσιάσει mmorpg με ριζοσπαστικές ιδέες που δεν έχουμε ξαναδεί.Αλλά πάλι εάν δεν παίξουμε το Τera με τα ανερχόμενα expansion του δεν ξέρουμε πραγματικά τι ακριβώς να περημνένουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaulSasuke

PaulSasuke


Αριθμός μηνυμάτων : 191
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011

destruction of the beast Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: destruction of the beast   destruction of the beast EmptyΠεμ Απρ 21, 2011 10:03 pm

Μπράβο παιδιά, πολύ ωραίο το άρθρο! Αν και σε μένα δεν εμφανίζει τις φωτό... Sad

AlexiusApollonius έγραψε:

Για εμένα το 2011 δεν είναι η χρονιά η οποία θα μας παρουσιάσει mmorpg με ριζοσπαστικές ιδέες που δεν έχουμε ξαναδεί.Αλλά πάλι εάν δεν παίξουμε το Τera με τα ανερχόμενα expansion του δεν ξέρουμε πραγματικά τι ακριβώς να περημνένουμε

Δεν ξέρω τι λες εσύ Άλεξ, σε μένα το TERA ήδη έκανε τρομερή εντύπωση και το περιμένω με ανυπομονησία!!
Μέχρι και καινούργιο gamepad έχω παραγγείλει για την επόμενη beta :p

Όσο για την συζήτηση περί καινοτομιών... πιστεύω πως είναι καλά όλα αυτά που λέτε, αλλά χωρίς καλή παρέα, όσο καλό κι αν είναι το "υλικό", στο τέλος θα το βαρεθώ...
Κι αυτή είναι και η ουσία των ΜΜΟ πιστεύω... η παρέα. Αλλιώς θα γυρίσει όλος ο κόσμος στις κονσόλες (στις οποίες άρχισαν να κάνουν έντονη την παρουσία τους τα "online" features τα τελευταία χρόνια).

Χωρίς να υπάρχει ίχνος αντιπαράθεσης gchris, απλά για να γίνει συζήτηση, χωρίς όλα αυτά που ανέφερες δεν υπάρχει λόγος για groups, άρα σε ενδιαφέρει μόνο το solo-PvPvE?
Ρωτάω για να καταλάβω πως φαντάζεσαι το ΜΜΟ του μέλλοντος το οποίο θα σε εντυπωσίαζε.
Φιλικά πάντα ε? :p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://denied.forums-free.com/
frapes

frapes


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2011
Ηλικία : 46

destruction of the beast Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: destruction of the beast   destruction of the beast EmptyΠαρ Απρ 22, 2011 12:13 am

Παιδιά εγώ πιστεύω ότι όλα είναι θέμα γούστου και γενικά τι θέλει και τι περιμένει ο καθένας από
ένα MMO game. Αυτό που θέλω να πω στο φίλο μου τον gchris είναι ότι μια εταιρία όπως En Masse/BlueHole studio που έχει ένα καλό support και feedback με τον κόσμο μέχρι τώρα,(βλέπε
patchs/expansion), ξέρει τι παιχνιδάρες έρχονται σύντομα: gw2--Blade and Soul--Archeage κ.α.
Οπότε πιστεύω ότι θα κάνει τα πάντα να τραβήξει κόσμο στο Tera αλλά και να τον κρατήσει για
πολύ καιρό.
Ίδωμεν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaulSasuke

PaulSasuke


Αριθμός μηνυμάτων : 191
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011

destruction of the beast Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: destruction of the beast   destruction of the beast EmptyΠαρ Απρ 22, 2011 12:17 am

EnMasse kai BlueHole έχουν καλό όνομα αλλά όχι και η Frogster... Sad
Δεν έχω κάποια αντίστοιχη κακή εμπειρία, ότι έχω διαβάσει στο νετ λέω... μακάρι να βγουν όλοι ψεύτες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://denied.forums-free.com/
AlexiusApollonius
Admin
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 141
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2010

destruction of the beast Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: destruction of the beast   destruction of the beast EmptyΠαρ Απρ 22, 2011 5:06 am

PaulSasuke έγραψε:
EnMasse kai BlueHole έχουν καλό όνομα αλλά όχι και η Frogster... Sad
Δεν έχω κάποια αντίστοιχη κακή εμπειρία, ότι έχω διαβάσει στο νετ λέω... μακάρι να βγουν όλοι ψεύτες...

Frogster είναι μόνο εκδότες δεν μπορούν από μόνοι τους να επιρεάσουν το παιχνίδι σε οποιαδήποτε μορφή.Όσο για το τι λενε στο νετ...εγώ έζησα από κοντά την ομάδα του τερα για ενα σαββατοκύριακο και γενικά μεσα σε αυτό το χρονικό διάστημα που έχω επαφές μαζί τους είμαι πολύ ευχαριστημένος,δεν επαινώ απλά δηλώνω ως τωρα την ικανοποίηση μου με την εταιρεία αυτή
Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gchris




Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011

destruction of the beast Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: destruction of the beast   destruction of the beast EmptyΠαρ Απρ 22, 2011 10:30 am

PaulSasuke έγραψε:

Χωρίς να υπάρχει ίχνος αντιπαράθεσης gchris, απλά για να γίνει συζήτηση, χωρίς όλα αυτά που ανέφερες δεν υπάρχει λόγος για groups, άρα σε ενδιαφέρει μόνο το solo-PvPvE?
Ρωτάω για να καταλάβω πως φαντάζεσαι το ΜΜΟ του μέλλοντος το οποίο θα σε εντυπωσίαζε.
Φιλικά πάντα ε? :p

Δεν υπάρχει θέμα, συζήτηση κάνουμε.
Την ερώτηση σου να πω την αλήθεια δεν την καταλαβαίνω. Ίσα ίσα που αυτά που θέλω σε ένα mmo προωθούν το group-play σε τεράστιο βαθμό.
Έχοντας παίξει το Darkfall, που είναι πολύ κοντά στο mmo ζητάω, πίστεψέ με, είναι το απολυτό group-play.

frapes έγραψε:
Παιδιά εγώ πιστεύω ότι όλα είναι θέμα γούστου και γενικά τι θέλει και τι περιμένει ο καθένας από
ένα MMO game. Αυτό που θέλω να πω στο φίλο μου τον gchris είναι ότι μια εταιρία όπως En Masse/BlueHole studio που έχει ένα καλό support και feedback με τον κόσμο μέχρι τώρα,(βλέπε
patchs/expansion), ξέρει τι παιχνιδάρες έρχονται σύντομα: gw2--Blade and Soul--Archeage κ.α.
Οπότε πιστεύω ότι θα κάνει τα πάντα να τραβήξει κόσμο στο Tera αλλά και να τον κρατήσει για
πολύ καιρό.
Ίδωμεν...

Αυτό που κάνει το Tera ξεχωριστό, είναι το fps σύστημα μάχης. Αν έχεις παίξει αυτό το στυλ, πολύ δύσκολα γυρίζεις σε tab target mmo. Αν δεν κάνω λάθος, τα παιχνίδια που αναφέρεις είναι ακόμα με tab target ( εκτός από το blade & soul?) και εκεί πιστεύω είναι που θα "αποτύχουν".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xProJect

xProJect


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2011

destruction of the beast Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: destruction of the beast   destruction of the beast EmptyΠαρ Μάης 06, 2011 8:14 am

AlexiusApollonius έγραψε:
διαβάστε το νέο μας άρθρο για το ερχόμενο expansion του Τερα και πειτε μου την άποψή σας !

destruction of the beast

Ενταξει δεν μπορω να πω τα σπαει
αλλα εδω μιλαει για πολυ new πραμα
Και εμεις δεν εχουμε καν παρει μια δοση απο το "παλιο" και απο οτι φενεται ουτε θα παρουμε γιατι μεχρι να παιξουμαι εμεις θα εχουν γινει χιλιες δυο updates
Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexiusApollonius
Admin
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 141
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2010

destruction of the beast Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: destruction of the beast   destruction of the beast EmptyΠαρ Μάης 06, 2011 1:26 pm

xProJect έγραψε:
AlexiusApollonius έγραψε:
διαβάστε το νέο μας άρθρο για το ερχόμενο expansion του Τερα και πειτε μου την άποψή σας !

destruction of the beast

Ενταξει δεν μπορω να πω τα σπαει
αλλα εδω μιλαει για πολυ new πραμα
Και εμεις δεν εχουμε καν παρει μια δοση απο το "παλιο" και απο οτι φενεται ουτε θα παρουμε γιατι μεχρι να παιξουμαι εμεις θα εχουν γινει χιλιες δυο updates
Razz

όπως είπα και στον alpha ,σόρρυ εννοώ το thread "κάτι ψήνεται" έχουμε καλά νέα σχετικά με το τι θα παίξουμε και πότε,όσο για τα updates , μόνο καλό θα κάνουν να μας προσφέρουν την πιο ενημερωμένη έκδωση μιας και θα καλυτερέψουν την αίσθηση του πως παίζουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaulSasuke

PaulSasuke


Αριθμός μηνυμάτων : 191
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011

destruction of the beast Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: destruction of the beast   destruction of the beast EmptyΠαρ Μάης 06, 2011 2:20 pm

AlexiusApollonius έγραψε:


όπως είπα και στον alpha...

Στον alpha?? Έκανες και δηλώσεις στην τηλεόραση ρε θηρίο?? :p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://denied.forums-free.com/
xProJect

xProJect


Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2011

destruction of the beast Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: destruction of the beast   destruction of the beast EmptyΚυρ Μάης 08, 2011 9:29 am

PaulSasuke έγραψε:
AlexiusApollonius έγραψε:


όπως είπα και στον alpha...

Στον alpha?? Έκανες και δηλώσεις στην τηλεόραση ρε θηρίο?? :p

hahahahahahaha Razz[u]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frapes

frapes


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2011
Ηλικία : 46

destruction of the beast Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: destruction of the beast   destruction of the beast EmptyΤρι Μάης 17, 2011 12:47 pm

Στο expansion αυτό λέει κάτι για βελτίωση της ροής της ζημιάς του Archer.
Τι σημαίνει αυτό ορέ??? Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexiusApollonius
Admin
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 141
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2010

destruction of the beast Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: destruction of the beast   destruction of the beast EmptyΤρι Μάης 17, 2011 4:26 pm

damage flow και πιθανόν εννοούν πως θα βγάζει damage πιο ήπια αντί ξερού burst,αλλά δεν είμαι 100% βέβαιως καθώς δεν το επισιμάνουν στο πρωτότυπο κείμενο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
destruction of the beast
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Claw of Destruction info

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενική Συζήτηση :: Συζήτηση για το Tera-
Μετάβαση σε: