Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Γεια !!!!!!!!!!!!

Πήγαινε κάτω 
+3
XeNDeR
blackcrown
AlexiusApollonius
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
AlexiusApollonius
Admin
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 141
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2010

Γεια !!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γεια !!!!!!!!!!!!   Γεια !!!!!!!!!!!! EmptyΔευ Δεκ 06, 2010 8:48 pm

Γεια σας παιδιά είμαι ο AlexiusApollonius,ενεργός σε πολλά και διαφορετικά fansites του Tera καθώς και στο ευρωπα'ι'κό.

Eίμαι Leader της Guild "Εthics Violation" και ευχομαι να μαζευτούμε όλοι οι έλληνες που αγαπάμε το Tera !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
blackcrown

blackcrown


Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : αθήνα

Γεια !!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια !!!!!!!!!!!!   Γεια !!!!!!!!!!!! EmptyΚυρ Ιουν 26, 2011 11:47 pm

καλησπέρα από μένα .
είμαι ο γιώργος σχεδόν 31 χρόνον παντρεμένος , πατέρας και ακόμα έχω παραμείνει παιδί. έχω παίξει όλα a MMO
DAOC ,WOW , L2 , warhammer online , rift, eveonline, age of conan, ΑΙοΝ ,και πολλά αλλα.περιμένοντας το archeage είπαμε να δοκιμάσουμε το ΤΕRΑ , εύχομαι σε όλους σας καλή διασκέδαση και πάντα με υγεία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
XeNDeR

XeNDeR


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2011

Γεια !!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια !!!!!!!!!!!!   Γεια !!!!!!!!!!!! EmptyΔευ Ιουν 27, 2011 1:25 am

Γειά σου blackcrown Smile Καλώς ήρθες στην παρέα του tera greece !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Apolytus

Apolytus


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 15/04/2011

Γεια !!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια !!!!!!!!!!!!   Γεια !!!!!!!!!!!! EmptyΔευ Ιουν 27, 2011 11:47 am

Καλώς ήλθες φίλε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Merakal

Merakal


Αριθμός μηνυμάτων : 165
Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Γεια !!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια !!!!!!!!!!!!   Γεια !!!!!!!!!!!! EmptyΔευ Ιουν 27, 2011 1:27 pm

Καλώς ήρθες φίλε Γιώργο Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vreality.forumj.net/
PaulSasuke

PaulSasuke


Αριθμός μηνυμάτων : 191
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011

Γεια !!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια !!!!!!!!!!!!   Γεια !!!!!!!!!!!! EmptyΤρι Ιουν 28, 2011 9:59 am

Χαίρομαι όταν βλέπω άτομα σαν κι εσένα, με παιδιά και οικογένεια, να περιμένουν για να παίξουν ένα παιχνίδι. Μου δείχνει πως η παιδικότητα σταματάει όταν θέλεις εσύ Smile

Καλώς ήρθες George, ελπίζω το TERA να σε κρατήσει, καθώς επίσης ελπίζω να περάσεις μία "βόλτα" κι από το site της guild μας... τα αιώνια παιδιά είναι πάντα ευπρόσδεκτα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://denied.forums-free.com/
Evrinomi

Evrinomi


Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 22/07/2011

Γεια !!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια !!!!!!!!!!!!   Γεια !!!!!!!!!!!! EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 10:15 am

Γεια σας παιδιά είμαι η Evrinomi.

Kαλησπέρα και από εμένα .
Ειμαι ο Ζαφείρης 41 χρόνον παντρεμένος . Έχω παίξει πολλά MMO*WOW , L2 , Eveonline, Age of Conan, ΑΙοΝ, Guild Wars,και πολλά αλλα free.
Τώρα περιμένω το Tera και λέω να δοκιμάσω και το Guiuld Wars 2 . εύχομαι σε όλους σας καλή διασκέδαση και εύχομαι να μπορέσουν επιτέλους οι Έλληνες να ενωθούν (άν και δε το βλέπω) γιατί ενωμένοι μπορούνε να κάνουν παρά πολλά πράγματα.



Evrinomi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaulSasuke

PaulSasuke


Αριθμός μηνυμάτων : 191
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011

Γεια !!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια !!!!!!!!!!!!   Γεια !!!!!!!!!!!! EmptyΠεμ Ιουλ 28, 2011 3:00 pm

καλώς ήρθες Ζαφείρη. Μακάρι να πραγματοποιηθεί αυτό που εύχεσαι, ήδη έχουμε ξεκινήσει μια προσπάθεια με την guild μας. Σε περιμένουμε στο φόρουμ μας Smile

btw, μήπως στο ΑΙΟΝ είχες spiritmaster κι έπαιζες στον telemachus?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://denied.forums-free.com/
Evrinomi

Evrinomi


Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 22/07/2011

Γεια !!!!!!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια !!!!!!!!!!!!   Γεια !!!!!!!!!!!! EmptyΠαρ Ιουλ 29, 2011 10:01 am

Παράθεση :
PaulSasuke : btw, μήπως στο ΑΙΟΝ είχες spiritmaster κι έπαιζες στον telemachus?


Ω ναι !!!!!!

Ήμουν ο Leader των Aegean Fighters

Γεια !!!!!!!!!!!! Test2up

Evrinomi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γεια !!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Γεια σας!!!
» Γειά κ από εμένα !!!
» Γεια χαρά!
» Γεια kai apo emena:)
» Γεια σε ολη τη παρεα και απο εμενα.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Κοινότητα :: Συστήστε τον εαυτό σας-
Μετάβαση σε: