Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Tera Mount (το πρώτο μας αλογάκι)

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Imacolata

Imacolata


Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 30/09/2011
Τόπος : Προτεκτοράτο του Qatar

Tera Mount (το πρώτο μας αλογάκι) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Tera Mount (το πρώτο μας αλογάκι)   Tera Mount (το πρώτο μας αλογάκι) EmptyΠαρ Σεπ 30, 2011 10:04 am

Επειδή δυσκολεύτηκα λίγο να ανακαλύψω στο Internet πως αποκτά το πρώτο σου άλογο και η αρχική εντύπωση μου ήταν πως πρέπει να ξεπαραδιαστείς, αποφάσισα να μοιραστώ μαζί σας την ανακάλυψη μου.

Πας lvl 20, επιστρέφεις στην πρωτεύουσα, παίρνεις ένα quest που σε στέλνει σε μια φάρμα έξω από την πόλη. Μιλάς με έναν τύπο, πας και του μαζεύεις 10 λουλουδάκια γύρω από την φάρμα, του τα δίνεις και σου δίνει ένα αλογάκι. Καλή συναλλαγή θα έλεγα. bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://denied.guildomatic.com/
Darksector

Darksector


Αριθμός μηνυμάτων : 72
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2011

Tera Mount (το πρώτο μας αλογάκι) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tera Mount (το πρώτο μας αλογάκι)   Tera Mount (το πρώτο μας αλογάκι) EmptyΠαρ Σεπ 30, 2011 12:33 pm

se pio paixnhdi anaferese sto tera i mlilas gia allo paixnidi Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Imacolata

Imacolata


Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 30/09/2011
Τόπος : Προτεκτοράτο του Qatar

Tera Mount (το πρώτο μας αλογάκι) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tera Mount (το πρώτο μας αλογάκι)   Tera Mount (το πρώτο μας αλογάκι) EmptyΠαρ Σεπ 30, 2011 2:04 pm

Tera φυσικά. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://denied.guildomatic.com/
Darksector

Darksector


Αριθμός μηνυμάτων : 72
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2011

Tera Mount (το πρώτο μας αλογάκι) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tera Mount (το πρώτο μας αλογάκι)   Tera Mount (το πρώτο μας αλογάκι) EmptyΔευ Οκτ 03, 2011 11:23 am

Καλα και πως το επαιξες το tera αφου δεν εχη βγη ακομα? γιατη εαν υπαρχη καπος τροπος να
το παιξη κανης πρην βγη η ευροπαηκι εκδοση του πεχνηδου θα σε παρκαλουσα να μου τον πης
και σε μενα και κατη ακομα μην σου κανη ετηποσι η απηρι ανορθογαφηα μου γιατη ειμαι δησλεξηκος pirat
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Imacolata

Imacolata


Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 30/09/2011
Τόπος : Προτεκτοράτο του Qatar

Tera Mount (το πρώτο μας αλογάκι) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tera Mount (το πρώτο μας αλογάκι)   Tera Mount (το πρώτο μας αλογάκι) EmptyΔευ Οκτ 03, 2011 12:44 pm

Επειδή είμαι νέο μέλος δεν μπόρεσα να βάλω το link του You tube.

Βάλε στο You Tube: Tera Online - Mount Quest Guide and Demonstration.

Κάνε υπομονή για το game, όλοι στο ίδιο καζάνι βράζουμε και μετράμε μέρες και μήνες σαν φαντάρια.

Υ.Γ. Δεν έχω πρόβλημα με την δυσλεξία και εκτιμώ το ότι δεν την αφήνεις να σταθεί εμπόδιο, εύχομαι να βελτιωθεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://denied.guildomatic.com/
sofo12




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 03/10/2011

Tera Mount (το πρώτο μας αλογάκι) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tera Mount (το πρώτο μας αλογάκι)   Tera Mount (το πρώτο μας αλογάκι) EmptyΔευ Οκτ 03, 2011 3:49 pm

hello
Ima ήθελα να στο στείλω στο site του guild αλλα μας έληξε :/ αν αγοράσω account μπαίνω καννικά η θέλει και τίποτα άλλο .. ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Evrinomi

Evrinomi


Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 22/07/2011

Tera Mount (το πρώτο μας αλογάκι) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tera Mount (το πρώτο μας αλογάκι)   Tera Mount (το πρώτο μας αλογάκι) EmptyΠεμ Οκτ 06, 2011 8:38 am

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Demonia




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2011

Tera Mount (το πρώτο μας αλογάκι) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tera Mount (το πρώτο μας αλογάκι)   Tera Mount (το πρώτο μας αλογάκι) EmptyΚυρ Δεκ 18, 2011 2:34 pm

Εγω παλι που παιζω κορεατικο τερα ακομα δεν εχω βρει ακομα κανεναν ελληνα μεσα εκτοσ απο κατι παλιουσ φιλουσ που απλα βαρεθηκαν ! αν ειναι καποιος ακομα μεσα ας πει server και τα λοιπα εχω βαρεθει μονη μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Tera Mount (το πρώτο μας αλογάκι)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Το TERA στην Ε3
» Tera prenium service
» tera beta key
» Smart quests στο TERA
» Mousikonete o Tera Gamer?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενική Συζήτηση :: Συζήτηση για το Tera-
Μετάβαση σε: